.

.

Feb 17, 2023 · GJERMANISHT OSE FRENGJISHT (pune online nga shtepia, part/time, fundjavë) 582 views 9 applications Enbori Shpk Full Time Albania , Tiranë 17. Ofrohet Punë per Punë nga Shtëpia.

.

Puna mund te behet vetem nga shtepia.

Nuk eshte i nevojshem kompjuteri perderisa keni nje SmartPhone ( iPhone ose Android ) dhe internet te lidhur ne telefon. cfare ju duhet : - gjermanisht/italisht/spanjisht/anglisht/greqisht mbi nivelin mesatar - disponibilitetet full-time - eksperienca ne call center perben avantazh - perkushtim ne pune - aftesi te mira komunikimi cfare ju ofrojme: -pagese baze 600€+ bonuse nder me. .

.

06. Bellister call, kerkojme operatore smart working ne tirane per sherbimin inbound ne gjermanisht. Ofrohet Punë per Punë nga Shtëpia.

10. GJERMANISHT OSE FRENGJISHT (pune online nga shtepia, part/time, fundjavë) 582 views 9 applications Enbori Shpk Full Time Albania , Tiranë 17.

Call Center Inbound 570 Lek ora gjuha Gjermane / Gjermanisht.

.

Ofrohet Punë per Punë nga Shtëpia. .

Ofrojme pune nga shtepija per call agent te cilet deshirojne te punojn nga shtepija me sigurimet shendetesore ne zvicerr ju japim mundesine e bashkepunimit ne baze te terminave te realizuar me nje bashkepunim direkt me zvicerr ofrojm pagesa jashtezakonisht te kenaqshme te interesuarit te lajmrohen ne nr tel. Oferta dhe konkurse pune si agjent i shitjes në call center shqip, gjermanisht, turqisht në gjithë Kosovën.

2023 - 03.
.
KERKOJME OPERATORE QE OFROJNE PUNEN E TYRE NGA SHTEPIA NE INBOUND NE GJUHEN GJERMANE RROGA+ BONUSE mbi 1000 EURO.

2023 Call Center Operator.

Bellister call, kerkojme operatore smart working ne tirane per sherbimin inbound ne gjermanisht.

Puna mund te behet vetem nga shtepia. Shikoni shpalljet për punë në call center Prishtinë, Prizren, Ferizaj,. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per kerkoj pun.

Paga 30. com. OASCALL Full Time Part Time Remote - Home Office - Smartwork Tiranë Call Center Operator Language: italisht. . Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në.

Nuk eshte i nevojshem kompjuteri perderisa keni nje SmartPhone (.

2023 Call Center Operator Produkte Kozmetike dhe Mireqenie per Tregun Evropian. .

Eja ne OAS ! Puno me me te miret! New.

Call center gjermanisht dhe per punesim me/pa eksperience, njoftime pune per oferta pune nga shtepia vende te lira pune 2022 part time mbasdite perkthyes nga shtepia dua pune kujdestare per te moshuar kasiere ne casa italia zgarist call center turqisht tirane punonjese sociale operator nga shtepia.

.

Spk.

.